Mezonet Apartmán 80 m²

destinace: Lednice

Atmosféra Lednického areálu

Mezonetový apartman s posezením na vlastní terase.

4200 Kč/noc ...
Přistýlka pro děti do 8 let 600 Kč/noc

TV s plochou obrazovkou

Neplacené parkoviště

Nabíjení elektro kol

6 osob + přistýlka

Klimatizace

wi-fi zdarma

vícepodlažní

Posezení na terase

informace pro hosty

Žádame hosty, aby respektovali skutečnost, že všechny naše pokoje jsou nekuřácké. Kouření je povoleno na terase, nebo balkoně, neodhazujte nedopalky na zahradu, terasu a na zem. Vyhrazujeme si právo účtovat výjimečný paušální úklidový poplatek ve výši 10 000 Kč, pokud nebude toto nařízení respektováno.

Zviřata nejsou povolena.

V případě potřeby Vám můžeme zajistit přistýlku pro děti do 8 let.

Děti do tří let věku bez nároku na lůžko jsou u nás vždy zdarma .V případě zájmu Vám rádi zapůjčíme dětskou postýlku i dětskou židličku. Nutnost reservace předem.

Soukromé parkování je možné zdarma pro jedno vozidlo na apartmán  (rezervace není nutná). Každý další vůz, 200 Kč / den.

Vážení hosté, naše parkovací místa jsou přizpůsobena pro parkování osobních vozů. Proto nepoužívejte velké dodávky. Bráníte tím v parkování ostatním hostům.

Pro úschovu kol jsme vybudovali uzamykatelnou kolárnu s možností nabíjení elektrokol, servisní pult na opravu a boxy s hadicí na umytí kol. Vchod je hlídán kamerovým systémem.

Vybavení

 Komplex se nachází v historické části obce Lednice , kde zdejší Lichtenštejnský zámek s rozsáhlým parkem patří mezi nejvyhledávanější turistické destinace v celém Česku.

Sprcha / Toaleta / Ručníky / Toaletní papír

TV s plochou obrazovkou / satelitní programy / wi-fi / Jídelní stůl s židlema / pohovka

 V podkroví jsou dvě ložnice, kde v jedné je postel  manželska a druhé jsou dvě postele samostatně. Zaručujeme Vám dokonalý spánek na zdravotních matracích vyrobené pro naše hosty ručně na zakázku, 

Lednička / Kuchyňské potřeby / Rychlovarná konvice / Mikrovlná trouba / Varná deska

 Mezonet má v přízemí krásný obývací pokoj s kuchyní jemuž dominuje terasa s venkovním posezením

Galerie

 Dva mezonetové apartmány s dechberoucí atmosférou Lednického areálu

4200 Kč/noc ...
Přistýlka pro děti do 8 let 600 Kč/noc

spokojený zákazník

Karel Novák

apartmány bulhary

„I would never believe anyone trying to describe or explain what an experience is to stay in this suite. Once I stayed with my husband in „Beautuful Maria“, I’m returning every year, for 8 years now … “