Moderní a komfortní
apartmán
Apartmán 75 m²

destinace: Lednice

jedinečné romantické prostředí v Lednici

Prosvětlené apartmány, s kouzelným výhledem na Lednický areál.

3600 Kč/noc ...
Přistýlka pro děti do 8 let 600 Kč/noc

TV s plochou obrazovkou

Neplacené parkoviště

Nabíjení elektro kol

4 osoby + přistýlka

Klimatizace

wi-fi zdarma

balkón a terasa

Posezení na zahradě

informace pro hosty

Žádame hosty, aby respektovali skutečnost, že všechny naše pokoje jsou nekuřácké. Kouření je povoleno na terase, nebo balkoně, neodhazujte nedopalky na zahradu, terasu a na zem. Vyhrazujeme si právo účtovat výjimečný paušální úklidový poplatek ve výši 10 000 Kč, pokud nebude toto nařízení respektováno.

Zvířata nejsou povolena.

V případě potřeby Vám můžeme zajistit přistýlku pro děti do 8 let.

Děti do tří let věku bez nároku na lůžko jsou u nás vždy zdarma .V případě zájmu Vám rádi zapůjčíme dětskou postýlku i dětskou židličku. Nutnost reservace předem.

Soukromé parkování je možné zdarma pro jedno vozidlo na apartmán  (rezervace není nutná). Každý další vůz, 200 Kč / den.

Vážení hosté, naše parkovací místa jsou přizpůsobena pro parkování osobních vozů. Proto nepoužívejte velké dodávky. Bráníte tím v parkování ostatním hostům.

Pro úschovu kol jsme vybudovali uzamykatelnou kolárnu s možností nabíjení elektrokol, servisní pult na opravu a boxy s hadicí na umytí kol. Vchod je hlídán kamerovým systémem.

Vybavení

 Komplex se nachází v historické části obce Lednice , kde zdejší Lichtenštejnský zámek s rozsáhlým parkem patří mezi nejvyhledávanější turistické destinace v celém Česku.

Sprcha / Toaleta / Ručníky / Toaletní papír

TV s plochou obrazovkou / satelitní programy / wi-fi / Jídelní stůl s židlema / pohovka

V ložnici je manželska postel a v druhém pokoji jsou dvě samostatné postele s nočními stolky. Zaručujeme Vám dokonalý spánek na zdravotních matracích vyrobené pro naše hosty ručně na zakázku

Lednička / Kuchyňské potřeby / Rychlovarná konvice / Mikrovlná trouba / Varná deska

 Všechny apartmány mají velkoformátovou dlažbu od španělského designera. Apartmany mají také balkony a terasu pro Vaše posezení

Galerie

Nechte se zlákat a navštivte naše krásné apartmány

3600 Kč/noc ...
Přistýlka pro děti do 8 let 600 Kč/noc

spokojený zákazník

Karel Novák

apartmány lednice

„I would never believe anyone trying to describe or explain what an experience is to stay in this suite. Once I stayed with my husband in „Beautuful Maria“, I’m returning every year, for 8 years now … “